Bota/Rajoni

​Maqedoni Veriore: 45 të infektuar dhe 7 të vdekur në 24 orët e fundit

​Maqedoni Veriore: 45 të infektuar dhe 7 të vdekur në 24 orët e fundit
16:20 | 21 Shtator 2020

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore janë kryer 552 teste për COVID-19 dhe prej tyre 45 kanë rezultuar pozitivë, ose thënë ndryshe 8 për qind e tyre.

Po ashtu kanë ndërruar jetë edhe 7 pacientë me COVID-19. Ndërsa janë shëruar 86 persona.

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera