Bota/Rajoni

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Gazetarja ishte “live”, por vëmendjen e rrëmben vogëlushi mbrapa saj

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Gazetarja ishte “live”, por vëmendjen e rrëmben vogëlushi mbrapa saj
23:45 | 11 Gusht 2020

Gazetarja e BBC-së, Jen Bartram, si çdo ditë ishte duke transmetuar live parashikimin e motit.

E teksa ndodhej në një plazh të South Shields, një vogëlush shfaqet prapa shpinës së saj dhe nis të bëjë disa kërcime qesharake. Gazetarja nuk e ka vënë re praninë e djalit dhe ka vijuar e pa shqetësuar kronikën.

Por kur ka parë më vonë momentin, nuk ka ngurruar që videon ta publikojë në “Twitter-in” e saj.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

 

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera