×
Etiketë: xhiron
Bota/Rajoni11 Gusht 2020
Gazetarja e BBC-së, Jen Bartram, si çdo ditë ishte duke transmetuar live parashikimin e motit. E teksa ndodhej në një plazh të South Shields, një vogëlush shfaqet prapa shpinës së saj dhe nis të bëjë...
Bota/Rajoni15 Qershor 2020
Amerikanët duket se janë më të zhgënjyer se kurrë më presidentin e tyre. Së fundmi, në SHBA janë ngritur shqetësimet se presidenti Donald Trump nuk është mirë me shëndet. Kjo pas një deklarate që bëri,...
Bota/Rajoni14 Qershor 2020
Një foto bëri xhiron e botës gjatë demonstratave “Black Lives Matter” në Londër, pasi tregon një afro-amerikan që mbante një protestues mbi krah, kur ky i fundit u lëndua. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.