[wp-story]

Bota/Rajoni

Trump i sëmurë? Ja pamjet që po bëjnë xhiron e botës (FOTO)

Trump i sëmurë? Ja pamjet që po bëjnë xhiron e botës (FOTO)
09:57 | 15 Qershor 2020

Amerikanët duket se janë më të zhgënjyer se kurrë më presidentin e tyre. Së fundmi, në SHBA janë ngritur shqetësimet se presidenti Donald Trump nuk është mirë me shëndet. Kjo pas një deklarate që bëri, kur vizitoi Akademinë Ushtarake në West Point.

Në një moment gjatë fjalimit, Trump përdori të dyja duart për të ngritur një gotë ujë. E pasi piu e uli gotën me shumë kujdes.

Këto dy detaje ishin të mjaftueshme për turmën, për ta shpallur liderin amerikan të papërshtatshëm për shërbim. Në rrjetet sociale po përhapet hashtagu “#TrumpIsNotËell” ose “#Trumpnukështëmirë”.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera