×
 • Ekonomi
 • Ekonomi

  Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100 mijë kilometra!

  FrontOnline
  24 Gusht 2020

  Auto Mita është gjigant i industrisë së automobileve në Kosovë. E këtë sukses dhe rritje, Auto Mita ua dedikon mbështetjes dhe besimit të klientëve e partnerëve.

  Si rrjedhojë e kësaj, Auto Mita e kupton se tani në periudhën e pandemisë mbështetja e bizneseve vendore është esenciale.

  Prandaj, si mbështetëse e ndërmarrjeve në Kosovë, kësaj radhe ka vendosu ta ofrojë një mundësi të re e cila u ndihmon shumë bizneseve në punët e përditshme.

  Për secilën veturë komerciale që e blini në Auto Mita për biznesin tuaj, ju do ta keni SERVISIN FALAS deri në 100.000 km.

  Për më shumë info, vizitoni showroom-in e Auto Mitës!

  Afër 6500 banorë të Shalës së Bajgorës përfitojnë nga rrjeti i ri
  Nga Rubrika
  Ekonomi04 Tetor 2023
  Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës (BQK), Ahmet Ismaili takoi drejtuesit e lartë të Këshillit të Byrove në Bruksel, Sandra...
  Ekonomi30 Shtator 2023
  Kryeministri Albin Kurti, ka thënë se ekonomia e vendit ka shënuar progres të pa parë në historinë e Kosovës, sipas tij, mesatarja...
  Ekonomi29 Shtator 2023
  Ministri i Financave Hekuran Murati ka bërë të ditur se deri  më tani, janë mbi 45 mijë familje që kanë aplikuar për...
  Të tjera
  Vip04 Tetor 2023
  Taylor Swift ka shanse për të fituar çmime në MTV European Music Awards (EMA) vitin e ardhshëm. Këngëtarja është nominuar shtatë herë, ka...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Platforma X, dikur Twitter, është rrjeti social në të cilin shpërndahen më së shumti dezinformata dhe gënjeshtra për sa i përket numrit...
  Sport04 Tetor 2023
  Në prag të ndeshjes FC Ballkani – Dinamo Zagreb, e cila zhvillohet të enjten në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në kuadër...
  Lajme04 Tetor 2023
  Gjermania të mërkurën e quajti tërheqjen e trupave të Serbisë nga kufiri me Kosovën një “hap të rëndësishëm”, por i kërkoi Beogradit...
  Lajme04 Tetor 2023
  Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se votimi në lexim të parë i Projektligjit për shëndet riprodhues dhe fertilizim të asistuar...
  Lajme04 Tetor 2023
  Pas ngjarjes që ndodhi në Banjskë të Zveçanit, NATO ka marrë vendim që të shtojë numrin e pjesëtarëve të KFOR-it në veri....

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.