×
Etiketë: mbrapa
Bota/Rajoni11 Gusht 2020
Gazetarja e BBC-së, Jen Bartram, si çdo ditë ishte duke transmetuar live parashikimin e motit. E teksa ndodhej në një plazh të South Shields, një vogëlush shfaqet prapa shpinës së saj dhe nis të bëjë...
Lajme11 Gusht 2020
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ka vazhduar të shpreh pakënaqësitë e tij ndaj kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti dhe ndaj dialogut me Serbinë. Haradinaj ka thënë se Hoti ka ulur nivelin...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Policia e Shtetit e Shqipërisë informoi sot në lidhje me situatën e kufizimeve të kalimit të kufijve, ndërsa vuri në dukje se kufijtë e Shqipërisë janë të hapur për të gjithë shtetasit e huaj dhe...
Kronika25 Qershor 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se një shtetase e Shqipërisë kishte hyrë ilegalisht në Kosovë gjatë ditës së mërkurë. Policia njofton se e dyshuara është hasur në afërsi të liqenit në fshatin Vermicë e më...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.