Gjuha:
×
Etiketë: vogëlushi
Lajme10 Shtator 2020
Riad Aruqi, 9 vjeçar, nga Rezalla e Skënderajt, është diagnostikuar me Thrombosis iliofemoralis bill. Thrombosis vena cava inferior. Haemathuria. Trombocitopenia. Anemia secondaria. Pielonephritits lat.sin. Haemathoma perisplenica. St post appendectomiam ad XXI. Sëmundje shumë e komplikuar...
Lajme22 Gusht 2020
Tian Krasniqi, vogëlushi 2-vjeçar nga Tërpeza e Malishevës, që u raportua i humbur është gjetur nga ekipet e kërkimit. LEXO EDHE: Gjendet shëndosh e mirë 2-vjeçari nga Tërpeza e Malishevës Këtë e bëri të ditur...
Bota/Rajoni11 Gusht 2020
Gazetarja e BBC-së, Jen Bartram, si çdo ditë ishte duke transmetuar live parashikimin e motit. E teksa ndodhej në një plazh të South Shields, një vogëlush shfaqet prapa shpinës së saj dhe nis të bëjë...
Lajme12 Korrik 2020
Ka vetëm katër muaj që ka ardhur në jetë. Por vogëlushi nga komuna e Dragazhit, Denis Xhabali, ka lindur me disa probleme në zemër. Për shërimin e tij duhen 5 mijë euro. Para këto, të...
Lajme06 Korrik 2020
Kjo padyshim është një nga videot më prekëse të luftës në Kosovë. Një video e publikuar në Facebook tregon momentin kur një vogëlush sheh familjarët e tij të vdekur gjatë luftës së fundit. Ishtë gjyshi...
Lajme25 Qershor 2020
Foshnja 6- muajshe nga Ferizaji, Nol Gavazi vuan nga sëmundja e “Ileusit”. Për t’iu nënshtruar një operacioni atij i duhet 30 mijë euro, shumë e papërballueshme për familjen e tij. Një ndihmë sado e vogel...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.