×
Etiketë: rrjetit
Bota/Rajoni11 Gusht 2020
Gazetarja e BBC-së, Jen Bartram, si çdo ditë ishte duke transmetuar live parashikimin e motit. E teksa ndodhej në një plazh të South Shields, një vogëlush shfaqet prapa shpinës së saj dhe nis të bëjë...
Bota/Rajoni13 Korrik 2020
Shtetas nga Kosova futen në lojë për trafikun e klandestinëve nga Greqia përmes Shqipërisë në Kosovë me destinacion vendet e BE-së. “Strukturat për Hetimin e Krimeve në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me...
Kronika04 Korrik 2020
Një femër në Prishtinë, ka raportuar se përmes rrjetit social facebook ishte kanosë nga i dyshuari mashkull. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin dhe vazhdon të trajtohet. /FrontOnline/
Lajme03 Korrik 2020
Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina”, ka bërë thirrje te qytetarët të kenë kujdes ndaj rrjetit të kanalizimit. “Po aq sa është e rëndësishme ruajtja dhe mbrojtja e burimeve ujore, shpenzimi racional i ujit të pijshëm,...
Lajme03 Korrik 2020
Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina”, ka bërë thirrje te qytetarët të kenë kujdes ndaj rrjetit të kanalizimit. “Po aq sa është e rëndësishme ruajtja dhe mbrojtja e burimeve ujore, shpenzimi racional i ujit të pijshëm,...
Lajme22 Qershor 2020
Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” ka njoftuar të hënën, se në rrugën “Qemal Stafa” në Prishtinë janë vjedhur 16 kapakë të rrjetit të kanalizimit. Sipas njoftimit, vjedhje në këtë rrugë ka pothuajse çdo të tretën...
Lajme22 Qershor 2020
Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” ka njoftuar të hënën, se në rrugën “Qemal Stafa” në Prishtinë janë vjedhur 16 kapakë të rrjetit të kanalizimit. Sipas njoftimit, vjedhje në këtë rrugë ka pothuajse çdo të tretën...
Lajme21 Qershor 2020
Nesër, disa zona të shërbimit do të jenë pa furnizim me ujë shkaku i ndërhyrjes ilegale në rrjet, në fshatin Hajvali Për shkak të ndërhyrjes ilegale/ të paautorizuar të qytetarëve të papërgjegjshëm në valvolën kryesore...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.