×
 • Kronika
 • Kronika

  Vdes një person në spitalin e Mitrovicës – rasti duke u hetuar

  FrontOnline
  20 Qershor 2020

  Të premten rreth orës 19:50 ka ndërruar jenë një person në spitalin e Mitrovicës dhe rasti është duke u hetuar.

  Sipas Policisë, katër vetë e kanë sjellë në Spitalin e Mitrovicës, në gjendje të rëndë shëndetësore një burrë të pa njohur nga ata.

  “Mjeku, ka konstatuar vdekjen e viktimës. Rasti është duke u hetuar”.

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet, vendet që do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Kronika28 Nëntor 2023
  Është ndaluar për 48 orë një zyrtar policor nën dyshimet se ka kryer veprat penale “ngacmim” dhe “dhunim”. Rasti ka ndodhur në...
  Kronika28 Nëntor 2023
  Është raportuar se në Fushë Kosovë, një klient ka deponuar rreth 1 mijë e 60 euro para të falsifikuara. Sipas policisë, paratë...
  Kronika28 Nëntor 2023
  Një person është gjetur i vdekur në njërën nga dhomat e një lokali në Ferizaj. Siç bën të ditur policia në raportin...
  Të tjera
  Lajme28 Nëntor 2023
  Djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endriti ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i uruar shqiptarët për 28 nëntor, Ditën e Flamurit....
  Bota/Rajoni28 Nëntor 2023
  Sekretari Amerikan i Shtetit Antony Blinken ka uruar Shqipërinë për 111-vjetorin e Pavarësisë. Kreu i diplomacisë amerikane e konsideron Shqipërinë aleat dhe...
  Bota/Rajoni28 Nëntor 2023
  Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj ka thënë se është çështje kohe kur Shqipëria dhe Kosova të bëhen një. Ai për emisionin “Radar”...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Sot po festohet 28 nëntori- Dita e Flamurit dhe 111 vjetori i shpalljes së Pavarësisë. E një nga emrat më të shpeshtë...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla ka marrë pjesë në Konferencën ndërkombëtare “Aleanca globale për luftimin e kontrabandimit me migrantë” që...
  Vip28 Nëntor 2023
  Sot (e martë) shënohet Dita e Flamurit apo 111 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë. Të shumtë qenë të famshmit që uruan këtë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.