×
Etiketë: hetuar
Lajme25 Gusht 2020
Gjykata Speciale së fundi ka ftuar edhe deputetin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Haxhi Shala. Por pas kësaj ftese që mori Shala, deklaroi se Gjykatës Speciale duhet t’i jepet mandate shtesë për hetimin e...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Organizata Botërore e Shëndetit do të dërgojë një ekip në Kinë për të hetuar sesi filloi pandemia, tha drejtori i përgjithshëm i OBSH-së Tedros Adhanom Ghebreyesus gjatë një konferencë të hënën, shkruan The Guardian. “Zbulimi...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Organizata Botërore e Shëndetësisë është duke planifikuar të dërgojë një ekip në Kinë për ta hetuar origjinën e pandemisë së koronavirusit me shpresë që të rritet aftësia për ta luftuar sëmundjen e re. “Është shumë,...
Kronika20 Qershor 2020
Të premten rreth orës 19:50 ka ndërruar jenë një person në spitalin e Mitrovicës dhe rasti është duke u hetuar. Sipas Policisë, katër vetë e kanë sjellë në Spitalin e Mitrovicës, në gjendje të rëndë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.