×
Etiketë: vjosa
Lajme20 Qershor 2020
Deputeti i LDK’së dhe anëtari i Këshillit të Përgjithshëm, Fatmir Rexhpi i ka thënë Gazetës Express se kurrë hiç nuk do të votoj pro shkarkimit të Vjosa Osmani nga pozita e nënkryetares dhe anëtares së...
Lajme20 Qershor 2020
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa ju ka kërkuar sot anëtarëve të Këshillit të Përgjithshëm të kësaj partie që të votohet shkarkimi i Vjosa Osmanit nga posti i nënkryetares dhe anëtares së Kryesisë...
Lajme20 Qershor 2020
Anëtarët e Këshillit të Përgjithshëm do të kenë mundësi të votojnë pro ose kundër këtij propozimi të Isa Mustafës, deri sonte në orën 00:00. Arsyet e shkarkimit të Osmanit nga pozita e nënkryetares së Lidhjes...
Lajme18 Qershor 2020
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka zhvilluar një takim me deputeten e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi.Takimi është zhvilluar në prag të Ditës Ndërkombëtare për Eliminimin e Dhunës Seksuale në Konflikt. Shkrimi i plotë i...
Lajme17 Qershor 2020
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka ngushëlluar familjen e dy fëmijëve që humbën dje jetën në fshatin Milloshevë të Komunës së Obiliqit, raporton Front Online. Telegrami i ngushëllimit: Jemi thellë të prekur nga...
Lajme15 Qershor 2020
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, do të pres nesër në takim të dërguarin Special të BE’së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak. Kështu bën të ditur Drejtoria për medie dhe Marrëdhënie me Publikun e...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.