Lajme

Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani do të takohet nesër me Lajçakun

Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani do të takohet nesër me Lajçakun
23:31 | 15 Qershor 2020

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, do të pres nesër në takim të dërguarin Special të BE’së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak.

Kështu bën të ditur Drejtoria për medie dhe Marrëdhënie me Publikun e Kuvendit.

Takimi pritet të mbahet në orën 17:45.

Kjo është agjenda e Osmanit për nesër:

Agjenda e kryetares së Kuvendit, dr. Vjosa Osmani, për ditën e martë, 16 qershor 2020

17:45 – Kryetarja e Kuvendit të Kosovës takohet me të dërguarin e BE-së, Miroslav Lajçak. Mediat mund të marrin pamje nga fillimi i takimit.

Ndërkaq pas takimit, mediave do t’u dërgohet komunikatë.

Menaxho shpenzimet dhe fito zbritje me aplikacionin e Petrol Company