Lajme

Telegram ngushëllimi i Vjosa Osmanit për vdekjen tragjike të dy fëmijëve të fshatit Milloshevë

Telegram ngushëllimi i Vjosa Osmanit për vdekjen tragjike të dy fëmijëve të fshatit Milloshevë
16:15 | 17 Qershor 2020

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka ngushëlluar familjen e dy fëmijëve që humbën dje jetën në fshatin Milloshevë të Komunës së Obiliqit, raporton Front Online.

Telegrami i ngushëllimit:

Jemi thellë të prekur nga humbja e jetës së dy fëmijëve të familjes Tërbunja dhe Salihu nga Millosheva!

Në këto momente të rënda, bashkëndjejmë me familjet për këtë humbje të parakohshme të fëmijëve të tyre!

Në emër të Kuvendit të Kosovës, familjeve dhe kryetarit të komunës së Obiliqit, z. Xhafer Gashi, u shpreh ngushëllime të sinqerta!

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera