×
Etiketë: përfshihet
Kronika02 Korrik 2020
Numri i aksidenteve në vendin tonë vazhdon të jetë shqetësues. Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Landovicë të Prizrenit, në të cilën është përfshirë një veturë e Policisë. Indeksonline sjellë pamje...
Lajme01 Korrik 2020
Ditëve të fundit janë shtuar zërat për përfshirjen e mundshme të PDK-së në Qeverinë Hoti. Madje po raportohet se një qëllim të tillë e kishte edhe vizita e kryeministrit Edi Rama në Kosovë. E për...
Lajme30 Qershor 2020
Një veturë është përfshirë nga zjarri në Gjilan. Djegia e veturës ndodhi gjatë kohës sa ishte e parkuar, teksa falë reagimit të disa qytetarëve është arritur që të shuhet zjarri. Në një video të dërguar...
Kronika29 Qershor 2020
Një shtëpi e cila është në ndërtim e sipër ishte përfshirë nga zjarri. Njësitë policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe e kanë shuar zjarrin. Ngjarja ka ndodhur në Graçanicë të dielën...
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Një kullë 17-katëshe në qytetin e Londrës është përfshirë nga flakët duke shkaktuar panik tek banorët e zonës. Deri me tani raportohet për 18 të lënduar që po mjekohen. Ngjarja ndodhi në bllokun në Otto...
Bota/Rajoni15 Qershor 2020
Si pasojë e Coronës në Bashkimin Evropian në prill ra dukshëm numri i refugjatëve. Në maj janë shënuar rreth 4300 kalime ilegale të kufirit të BE, që do të thotë rreth trefish më shumë se...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.