Lajme

Një veturë përfshihet nga zjarri në Gjilan

Një veturë përfshihet nga zjarri në Gjilan
14:21 | 30 Qershor 2020

Një veturë është përfshirë nga zjarri në Gjilan.

Djegia e veturës ndodhi gjatë kohës sa ishte e parkuar, teksa falë reagimit të disa qytetarëve është arritur që të shuhet zjarri.

Në një video të dërguar në Indeksonline shihet edhe momenti kur shuhet zjarri, e për fat të mirë nuk ka ndonjë person të lënduar.

Në vendin e ngjarjes më pas kanë arritur edhe ekipet e zjarrfikësve që u dolën në ndihmë gjilanasve.

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera