Kronika

Vetura e policisë përfshihet në aksident trafiku në Landovicë

Vetura e policisë përfshihet në aksident trafiku në Landovicë
09:43 | 02 Korrik 2020

Numri i aksidenteve në vendin tonë vazhdon të jetë shqetësues.

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Landovicë të Prizrenit, në të cilën është përfshirë një veturë e Policisë.

Indeksonline sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet vetura e dëmtuar, derisa nuk dihet nëse ka të lënduar.

Nga ky aksident në këtë pjesë janë krijuar edhe kolona.

Kujtojmë që brenda 24 orëve të fundit, u shënua edhe një viktimë në aksident trafiku.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera