[wp-story]

Kronika

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Graçanicë

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Graçanicë
09:32 | 29 Qershor 2020

Një shtëpi e cila është në ndërtim e sipër ishte përfshirë nga zjarri.

Njësitë policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe e kanë shuar zjarrin.

Ngjarja ka ndodhur në Graçanicë të dielën në ora 16:58, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera