×
Etiketë: djalin
Bota/Rajoni25 Shtator 2020
Djali i kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis ditën e sotme ka filluar ushtrinë në kufi me Turqinë. Mësohet se 22 vjeçari do të shërbejë për 1 vit në Alexandopouli, në kufirin tokësor greko-turk në verilindje. Lexo...
Lajme25 Shtator 2020
25 shtator 2020 – Gjykata Themelore në Pejë – Departamenti për Krime të Rënda, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Pejë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurës SH.H, për shkak të...
Kronika22 Shtator 2020
U arrestua nga policia sepse kansoi ish bashkëshorten dhe i shkoi tek banesa. Burri i arrestuar nga policia shkoi tek banesa e ish bashkëshortes për ta marrë djalin e tyre dy vjeçar.I dyshuari u dërgua...
Kronika14 Shtator 2020
Një baba nga Gjakova ka sulmuar fizikisht të birin të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Gjakovë, njofton policia në raportin 24 orësh. “Pas një mosmarrëveshje i...
Kronika14 Shtator 2020
Një baba nga Gjakova ka sulmuar fizikisht të birin të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Gjakovë, njofton policia në raportin 24 orësh. “Pas një mosmarrëveshje i...
Lajme09 Shtator 2020
Një qytetare e Prishtinës nëpërmjet një postimi në Facebookun e saj ka thënë se viktima e radhës e qenve endacak ka qenë djali i saj 12 vjeçar. Vlora Konushevci ka përmendur disa raste kur qentë...
Kronika09 Shtator 2020
Babai raporton djalin në polici: Ka vjedhur ari dhe argjend, e ka shitur me çmime të ulta në Prishtinë Një person ka raportuar në Polici për një vjedhje. “Ankuesi mashkull kosovar raporton se djali tij...
Kronika04 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë kanë arresutar në fshatin Llapqevë të Malishevës një person që dyshohet se ka plagosur me armë zjarri djalin e tij. I dyshuari në momentin kur ka ndodhur rasti...
Lajme03 Shtator 2020
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Llapqevë të Malishevës. Një person ka plagosur djalin e tij dhe ka marrë peng anëtarët tjerë të familjes Rastin  e ka konfirmuar drejtori...
Lajme03 Shtator 2020
Komuna e Prishtinës sot filloi me asfaltimin e rrugëve në lagjen Pejton. Kryetari Shpend Ahmeti thotë se në këto rrugë nuk do të ketë më kabllo të varura të rrymës. “Sot filluam me asfaltimin e...
Bota/Rajoni26 Gusht 2020
Në natën e parë të konventës së Partisë Republikane, djali më i madh i presidentit, Donald Trump Jr, u shfaq në skenën qendrore dhe kërkoi vëmendjen e kombit. “Politikat e Trump kanë qenë si karburant...
Bota/Rajoni25 Gusht 2020
Jackie Chan lështë një aktor, regjisor, këngëtar dhe kaskader kinez. Lindur në Hong Kong, në fillimet e veta ai njihej me nofkën Sing Lung (Dragoi). Karriera e tij përfshin një sërë filmash të realizuar në...
Lajme22 Gusht 2020
Tian Krasniqi, 2 vjeçar, nga fshati Tërpeza e komunës së Malishevës kishte dal dje nga shtëpia në ora 18:30, i cili humbi rrugën për t’u kthyer atje. Ai mbrëmë e kaloi natën në një pyll,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.