Kronika

Babai nga Gjakova rreh djalin e mitur

Babai nga Gjakova rreh djalin e mitur
14:10 | 14 Shtator 2020

Një baba nga Gjakova ka sulmuar fizikisht të birin të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Gjakovë, njofton policia në raportin 24 orësh.

“Pas një mosmarrëveshje i dyshuari mashkull kosovar e ka sulmuar fizikisht të miturin, viktimën djalin e tij mashkull kosovar me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore”, njofton policia.

I dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Pas intervistimit me urdhër të prokurorit të shtetit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thekson policia.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera