Kronika

Kanosi ish bashkëshorten dhe i shkoi tek banesa ta marr djalin e tyre, arrestohet nga policia

Kanosi ish bashkëshorten dhe i shkoi tek banesa ta marr djalin e tyre, arrestohet nga policia
09:20 | 22 Shtator 2020

U arrestua nga policia sepse kansoi ish bashkëshorten dhe i shkoi tek banesa.

Burri i arrestuar nga policia shkoi tek banesa e ish bashkëshortes për ta marrë djalin e tyre dy vjeçar.I dyshuari u dërgua në mbajtje.

Ky është njoftimi i plotë i Policisë:

Prishtinë 21.09.2020 – 22:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili përmes telefoni (me sms) e kishte kanosë ish bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare, pastaj kishte shkuar tek banesa e saj dhe kishte kërkuar të marrë djalin e tyre dy vjeçar. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera