×
Front TV25 Qershor 2020
Për luftën e UÇK-së, deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Eman Rrahmani, tha se UÇK-ja ka bërë luftë të pastër për çlirimin e vendit....
Front TV25 Qershor 2020
Zyra e Prokurorit të Specializuar të mërkurën u paraqiti Dhomave të Specializuara të Kosovës (DHSK) një aktakuzë me dhjetë pika për shqyrtim...
Front TV25 Qershor 2020
Pas përhapjes së pandemisë së Coronavirusit në Kosovë, Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MASHT) mori vendim që nga 11 marsi të...
Nga Rubrika
Front TV23 Qershor 2020
Vera e këtij viti është përfolur si koha kur do të ngritën aktakuzat e para nga Dhomat e Specializuara të Prokurorisë Speciale,...
Front TV23 Qershor 2020
Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVL-UÇK), Hysni Gucati, në një intervistë për Front Online, ka...
Front TV23 Qershor 2020
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani në seancën e plenare ka pyetur kryeministrin Avdullah Hotin se pse lejoi mbajtjen e zgjedhjeve...
Front TV23 Qershor 2020
Ka nisur seanca e re plenare e Kuvendit të Kosovës në të cilën dy pikat e fundit janë interpelanca me kryeministrin Avdullah...
Front TV23 Qershor 2020
Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani ka hedhur poshtë propozimin e Shefit të Grupit Parlamentar të LDK-së, Arben Gashi, për përjashtimin nga seanca...
Front TV23 Qershor 2020
Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu i ka kthyer përgjigje deputetit të VV-së, Mifail Bajqinovci i cili i ka përmend se motra e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.