×
Front TV16 Qershor 2020
27 qershori i këtij viti do të jetë data e rifillimit të dialogut ndërmjet të Kosovës dhe Serbisë. Shtëpia e Bardhë do...
Front TV16 Qershor 2020
Pas takimit të zhvilluar me presidentin Hashim Thaçi, i dërguari posaçëm i BE-së Miroslav Lajçak është pritur edhe nga kryeparlamentarja Vjosa Osmani,...
Front TV16 Qershor 2020
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka takuar sot të dërguarin e posaçëm të Bashkimit Evropian (BE) për dialogun Kosovë - Serbi, Miroslav...
Nga Rubrika
Ekonomi15 Qershor 2020
Pas deklaratave të ministres së Financave, Hykmete Bajramit, e cila tha se Qeveria është duke diskutuar me Trustin Pensional që të lejohet...
Ekonomi15 Qershor 2020
Fatmir Rexhepi, anëtar i Komisionit për Buxhet dhe Transfere, për Front Online, ka thënë që janë në pritje të dërgimit të këtij amendamenti...
Ekonomi15 Qershor 2020
Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, javën e kaluar konfirmoi se Qeveria e Kosovës është duke u konsultuar me Trustin Pensional të Kosovës,...
Front TV15 Qershor 2020
Lehtësimi i masave të lëvizjes së qytetarëve, bëri që numri i rasteve me COVID-19 të rritet. Në Klinikën Infektive aktualisht janë duke...
Front TV15 Qershor 2020
Lehtësimi i masave të lëvizjes së qytetarëve, bëri që numri i rasteve me COVID-19 të rritet. Në Klinikën Infektive aktualisht janë duke...
Front TV15 Qershor 2020
Drejtori i Institutit Kombëtarë të Shëndetësisë Publike (IKSHPK), Naser Ramadani në konferencë për media, së bashku me ministrin e Shëndetësisë, Armend Zemaj,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.