Vip

Remzie Osmani feston ditëlindjen, kaq vite mbushi

Remzie Osmani feston ditëlindjen, kaq vite mbushi
19:22 | 10 Shtator 2020

Remzie Osmani sot ka një ditë të veçantë.

Artistja e njohur e muzikës popullore po feston ditëlindjen e 49.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun pranoj urime të shumta nga familjarë, miq e kolegë.

Ndërsa edhe përkundër viteve, Remiza ka arritur ta ruaj sharmin dhe elegancën me të cilën karakterizohet.

Ndërkohë, kujtojmë që ashtu si shumë prej kolegëve të saj edhe Remzia nuk ishte prezente në dasma dhe ahengje të tjera siç ka ndodhur viteve të kaluara, për shkak të pandemisë Covid-19.

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera