×
Etiketë: ditëlindjen
Vip12 Shtator 2020
Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj sot mbush plot 36 vjet jetë dhe feston në vendin e veçantë për të. Ajo kësaj radhe po feston bashkë me më të dashurit e saj në Tuz, aty...
Vip10 Shtator 2020
Remzie Osmani sot ka një ditë të veçantë. Artistja e njohur e muzikës popullore po feston ditëlindjen e 49. Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun pranoj urime të shumta nga familjarë, miq...
Vip01 Shtator 2020
Zanfina përlot me dedikimin për nënën. Vdekja e nënës së Adelina, Ema dhe Zanfina Ismailit, ka lënë boshllëk të madh në jetën e tyre, shkruan lajmi.net. Me këtë datë, Mona e ndjerë do të festonte...
Lajme30 Gusht 2020
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka njoftuar se sot i është realizuar një bust i tij në qytetin e Sarandës. Pacolli e ka quajtur nder të madhe mbase kjo dhuratë i është bërë në ditën...
Lajme28 Gusht 2020
Bekim Jashari ka zgjedhur fjalët më të mira për t’ia dedikuar motrës Besartës për ditëlindje. Ai është shprehur se ndihet me fat që ka një motër sikurse Besarta, për çka ka thënë se një motër...
Front TV19 Gusht 2020
President 42-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton sot ka festuar datëlindjen e 74-të. Clintoni i cili ishte president gjatë viteve 1993 deri në vitin 2001, ishte ndër mbështetësitë më të fuqishëm të...
Lajme19 Gusht 2020
Kreu i AKR-së, ka uruar ish-presidentin e Amerikës, Bill Clinton, në ditëlindjen e tij të 74-të. Pacoolli ka thënë se Clintonit ia ka përcjellë urimet më të ngrohta në ditëlindjen e tij, duke i shprehur...
Vip14 Korrik 2020
Tuna sot feston ditëlindjen. Këngëtarja Altuna Sejdiu e njohur për publikun si Tuna, sot feston ditëlindjen e 35-të. Kësaj radhe, këngëtarja po feston pranë personave më të dashur për të në Chicago, ndërsa nuk munguan...
Vip13 Korrik 2020
Ditën e sotme, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta feston ditën e lindjes. Ky vit e gjen Klean më të plotësuar, pasi ajo është bërë nënë për herë të parë. Por përveç pranisë së vogëlushit, dashuria...
Lajme06 Korrik 2020
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ia ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij Violetës. Ai ka bërë të ditur se me të është njoftuar në ditët e para të lirisë. “Një bekim i...
Lajme03 Korrik 2020
Ish’kryeministri i Kosovës, e kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj sot feston ditëlindjen. Haradinaj ka mbushur sot 52 vite. Të njëjtin e kanë uruar edhe përmes rrjeteve sociale bashkëpunëtorët e tij. Ish’këshilltari i Haradinajt sa ishte...
Lajme03 Korrik 2020
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, feston sot ditëlindjen e 52-të. Haradinaj lindi më 3 korrik 1968 në Gllogjan të Deçanit në një familje patriotike që dha shumë për lirinë e Kosovës....
Lajme26 Qershor 2020
Zyra e Prokurorit Special ka inicuar atakuzë për presidnetin Thaçi  në ditëlindjen e tij, pra me 24 Prill. Kjo çështje është duke u komentuar nga analistë vendor dhe nderkombëtar. Të njejtën gjë ka bërë sot...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.