Lajme

Veseli romantik ia uron bashkëshortes ditëlindjen

Veseli romantik ia uron bashkëshortes ditëlindjen
19:44 | 06 Korrik 2020

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ia ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij Violetës.

Ai ka bërë të ditur se me të është njoftuar në ditët e para të lirisë.

“Një bekim i madh për mua, që ma kujton rëndësinë e dashurisë dhe përgjegjësisë për familjen. Urime ditëlindjen, e dashur”.

 

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera