×
 • Vip
 • Vip

  Zanfina i kushton fjalë prekëse nënës së ndjerë në ditëlindjen e 61-të

  FrontOnline
  01 Shtator 2020

  Zanfina përlot me dedikimin për nënën.

  Vdekja e nënës së Adelina, Ema dhe Zanfina Ismailit, ka lënë boshllëk të madh në jetën e tyre, shkruan lajmi.net.

  Me këtë datë, Mona e ndjerë do të festonte ditëlindjen e 61-të, andaj me këtë rast Zanfina i bëri dedikim prekës.

  Këngëtarja ka publikuar një fotografi të shkrepur dy vite para vdekjes së nënës dhe zgjodhi fjalë emocionuese për të.

  “Urime ditëlindja mami. Krejt n’jetë ke qenë për neve, e krejt jetën na e ke kushtu. Kur të shoh në ëndërr kam dëshirë me zgjatë edhe një sekond më shumë. Nuk ka moment që nuk më mungon e s’të kujtoj”, ka shkruar Zanfina.

  Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…
  Nga Rubrika
  Vip04 Dhjetor 2023
  Ashtu papritur, një ditë më parë morëm vesh se ylli shqiptar Dua Lipa i ka dhënë fund romancës me regjisorin Romain Gavras,...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Ylli është shfaqur në një gjendje jo të mirë emocionale. Pasi ai u shtri në shtrat që të fle gjumë, ai u...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Mirdoni, Ardi dhe Miss Rose janë banorët më të rinj të Big Brother VIP Kosova, të cilët u futën të premten që...
  Të tjera
  Sport04 Dhjetor 2023
  Shqipëria njohu kundërshtarët në finalet e Europianit “Gjermani 2024”, ku do të përballet me Italinë, Kroacinë dhe Spanjën. Kundërshtarë të fortë në...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se Forcat e Armatosura Shqiptare po shkëlqejnë në misione ndërkombëtare...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, të shtunën pritet ta mbledh Këshillin Drejtues të Lidhjes Demokratike të Kosovës për t’ua prezantuar dhe zgjedhur...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës ka reaguar pas raportimeve për operacionin e kryer pa anestezion dhe mosoperimin e një pacienti...
  Kronika04 Dhjetor 2023
  Janë lënduar katër persona në një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Gjilan. Për Front Online detaje ka dhënë zëdhënësja e Policisë së Kosovës...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Këshilli për Mbrojtjen e Lirive dhe të Drejtave të Njeriut ka reaguar ndaj vendimit të Gjykatës Speciale që t’ua ndalojë vizitat, telefonatat...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.