Vip

Klea feston ditëlindjen, Elgiti shkruan fjalët e ëmbla: Grua dhe mami më e mrekullueshme në botë

Klea feston ditëlindjen, Elgiti shkruan fjalët e ëmbla: Grua dhe mami më e mrekullueshme në botë
12:32 | 13 Korrik 2020

Ditën e sotme, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta feston ditën e lindjes. Ky vit e gjen Klean më të plotësuar, pasi ajo është bërë nënë për herë të parë. Por përveç pranisë së vogëlushit, dashuria e Elgitit e bën me siguri më të bukur këtë ditë. Ai ka zgjedhur ta urojë Klean publikisht me fjalët mê të ëmbla.

“Gëzuar ditëlindjen grua&mami më e mrekullueshme në botë, të duam unë dhe Kridi”, shkruan Elgiti krahas një fotoje mjaft të veçantë të të dyve. Duke qenë se Krid ka vetëm pak kohë që ka ardhur në jetë, me siguri Klea do festojë në shtëpi pranë vogëlushit dhe bashkëshortit të saj.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera