Lajme

Rastet e reja me Coronavirus vijnë nga këto komuna

Rastet e reja me Coronavirus vijnë nga këto komuna
15:07 | 28 Shtator 2020

48 raste të reja me Coronavirus janë shënuar gjatë 24-orëve të fundit në Kosovë, raporton Front Online.

IKSHPK-ja ka njoftuar se rastet pozitive janë nga: komuna Prishtinë 10 raste, komuna Mitrovicë 5 raste, komuna Pejë 5 raste, komuna Suharekë 5 raste, komuna Drenas 4 raste, komuna Gjilan 4 raste, komuna Podujevë 3 raste, komuna Prizren 3raste, komuna Klinë 2 raste, komuna Vushtrri 2 raste dhe me nga një rast komunat Fushë Kosovë, Kamenicë, Obiliq, Rahovec dhe Viti.

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Të tjera