Lajme

Rastet e reja me Coronavirus vijnë nga këto komuna

Rastet e reja me Coronavirus vijnë nga këto komuna
15:03 | 23 Shtator 2020

IKSHPK-ja ka njoftuar edhe për 62 raste të reja me Coronavirus brenda ditës në Kosovë, raporton Front Online.

Rastet pozitive janë nga: komuna Prishtinë 17 raste, komuna Prizren 14 raste, komuna Gjilan 8 raste, komuna Pejë 8 raste, komuna Vushtrri 6 raste, komuna Drenas 2 raste, komuna Suharekë 2 raste, komuna Viti 2 raste dhe me nga një rast komunat Fushë Kosovë, Junik dhe Malishevë.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera