×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Pesë të vdekur e 127 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

  FrontOnline
  25 Gusht 2020

  Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar për pesë persona të vdekur si pasojë e koronavirusit dhe 127 raste të reja në 24 orët e fundit.

  Me këtë, numri i përgjithshëm i të vdekurve është rritur në 573, kurse i të prekurve me COVID-19 në 13.799.

  Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 60 pacientë. Gjithsej të shëruar tani numërohen 10.210 pacientë.

  Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni23 Prill 2024
  Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg, ka siguruar se nuk ka aspak plane për të zgjeruar programin e përbashkët të sigurisë...
  Bota/Rajoni23 Prill 2024
  Në Serbi po qëndron për një vizitë Drejtori për Ballkanin Perëndimor në Ministrinë e Jashtme të Gjermanisë, Michael Reiffenstuel. Në kuadër të...
  Bota/Rajoni23 Prill 2024
  Një shqiptar i cili jeton dhe punon në Austri, tetorin e vitit të kaluar, i kishte dalë në pritë ish të dashurës,...
  Të tjera
  Vip23 Prill 2024
  Pas përfundimit të aventurës së tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Lidi i është kthyer jetës së përditshme duke qenë...
  Lajme23 Prill 2024
  Dëshmitari Gazmend Zeqiraj, në seancën e shqyrtimit gjyqësor ndaj tre të akuzuarve Kastriot, Kreshnik dhe Halil Mehmetaj, të cilët ngarkohen për vrasje...
  Lajme23 Prill 2024
  Pas publikimit të këtij raporti për Front Online e ka komentuar drejtori ekzekutiv i Institutit të Kosovës për Drejtësi, Ehat Miftaraj. Miftaraj...
  Sport23 Prill 2024
  Ish-gjyqtari Eduardo Iturralde Gonzalez kishte lëshuar një deklaratë bombë, duke pohuar se 90 për qind e zyrtarëve të ndeshjes në Spanjë mbështesin...
  Lajme23 Prill 2024
  Nënkryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Vlora Çitaku, teksa ka folur për rëndësinë e paraqitjeve në Këshillin e Sigurimit të OKB-së, ka...
  Vip23 Prill 2024
  Reperi i njohur, Stresi duket se nuk e ka ndërmend të ndalet duke publikuar projekte muzikore. Pas këngës “Mos u dorëzo”, Stresi...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.