×
 • Lajme
 • Lajme

  Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

  FrontOnline
  08 Nëntor 2021

  Në Dubai, në qendrën botërore të tregtisë është duke u mbajtur njëri nga panairet më të mëdha në botë “PLLME (Private Label & Licensing Middle East) 2021”. Me pjesëmarrjen e shumë kompanive nga të gjitha vendet e botës, duke përfshirë disa nga brendet më të shquara në botë.

  Duke lehtësuar segmentin e shitjeve me pakicë me rritje më të shpejtë dhe duke përshpejtuar shumë sipërmarrje të reja biznesi, Private Label & Licensing Middle East është vendosur t’ju sjellë zgjidhjet më të avancuara nga prodhuesit, për kërkesat e konsumatorëve.Ky panair është një mundësi unike për të takuar furnizuesit globalë që ofrojnë një gamë të gjerë produktesh brenda segmenteve FMCG ushqimore dhe joushqimore

  Gjithashtu, ky panair paraqet tendencat kryesore dhe më të reja të tregut mbi ushqimin dhe pijeve dhe synon të nxjerrë në pah risitë më të reja, modelet dhe të ringjallë lidhjet e komunikimit midis mijëra prodhuesve kryesorë në këtë sektor për tre ditë radhazi (7-9 nëntor).
  Gjtihmonë me qëllim që të lidhë njerëz, produkte dhe ide nga e gjithë bota përmes prezantimeeve dhe konferencave prestigjioze ndërkombëtare që do të zhvillohen gjatë këtyre ditëve.Duke pas parasysh nivelin e lartë të këtij panairi, këtë vit, në mesin e kompanive prezentë është edhe Prince Caffe me produktet : Kafe Turke , Instant , Espresso , Kapsulla , Filter Kafe dhe Vending Machine.

  Prince Caffe, ka ekzpozuar gjithë gamen e produkteve të kafes në këtë panair,produkte këto që me cilësinë e vet kanë gjetur interesim të madh të vizitorëve të këtij panairi të këtij viti dhe duke ofruar një mundësi shumë të mire dhe për të realizuar kontrata të reja të cilat do të mundësojnë zgjerimin e shtrirjes edhe më shumë në tregjet ndërkombëtare.Gjithashtu, gjatë këtij panairi prezantimi i produkteve të kompanisë me cilësinë e vet kanë gjetur interesim dhe mbështetje të madhe të vizitorëve të ndryshëm ndërkombëtarë.

  “Frika ime është përballja me publikun”, thotë banori/banorja i/e 12-të i/e BBVK
  Nga Rubrika
  Lajme04 Tetor 2023
  Vetura me targa serbe me akronime të qyteteve të Kosovës qarkullojnë ende nëpër rrugët e veriut. Targa të tilla ilegale janë parë...
  Lajme04 Tetor 2023
  Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri, ka thënë se kryeministri Albin Kurti i ka përjashtuar të gjithë nga procesi...
  Lajme04 Tetor 2023
  Analisti politik dhe avokati, Azem Vlasi, i hedh poshtë pretendimet nga Serbia se Milan Radoiçiq, i cili pranoi organizimin e sulmit terrorist...
  Të tjera
  Vip04 Tetor 2023
  Dinamika të reja në ‘Për’puthen’. Në puntatën e djeshme, Saidja ka realizuar një takim me Aurelin që nuk shkoi ashtu siç pritej....
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Shtetet e Bashkuara, Bashkimi Evropian dhe Britania e Madhe kanë shprehur shqetësimet e tyre të mërkurën pas raportimeve se zyrtarë të drejtësisë...
  Sport04 Tetor 2023
  Sot në konferencë për shtyp para ndeshjes Ballkani – Dinamo Zagreb në konferencë për media ishte trajneri Ilir Daja, i cili konfirmoi...
  Lajme04 Tetor 2023
  Deputeti i pavarur, Fatmir Humolli, ka komentuar sekuestrimin e vilës shumë milionëshe të kryeterroristit të Milan Radojçiqit. Sipas tij, ka deputetë shqiptarë...
  Vip04 Tetor 2023
  Motrat e njohura Ismaili, rrallë shihen nën shoqërinë e njëra tjetrës. Në fakt, rrallë shihen edhe në publik. Por, ja ku janë...
  Sport04 Tetor 2023
  Victor Osimhen i bëri përshtypje Real Madridit me paraqitjen e tij për Napolin në ndeshjen që përfundoi 3-2 në të mirë të...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.