×
 • Ekonomi
 • Artikull i Sponsoruar

  8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….

  FrontOnline
  04 Mars 2022

  Festa e Gruas, 8 Marsi vie me shumë supriza në ParkLand Hospitality Group nga Maliqi Group në qendër të Shkupit.

  Jo vetëm kjo ditë, por që nga 1 Marsi e deri me 10 Mars, befasi të panumërta ju presin në ambientin që është krijuar enkas për t’i kënaqur shqisat tuaja.

  ParkLand Hospitality Group, bashkë me stafin e saj profesional ka menduar deri në përpikmëri dhe në cdo detaj, që kjo periudhë e muajit t’i dedikohet enkas, zonjave, nënave, vajzave dhe gruas.

  Nisur nga menyja ushqimore, e detajuar dhe e plotësuar për cdo shije dhe kërkese e deri te tretmanet e bukurisë, ParkLand Hospitality Group, festën e gruas e ka dërguar në një tjetër nivel, atë të luksit, ndjesisë së mirë, të bukurës dhe rehatisë.

  Dhe jo vetëm kaq, për 10 ditët e para të Mars 2022, tretmanet e përzgjedhura të trupit dhe fytyrës, prezantohen me 50 për qind zbritje. Stafi i profesionalizuar dhe certifikuar në Spa Center do të jetë në dispozicionin e vajzave dhe grave, për t’u dhënë atyre shkëlqimin dhe trajtimin e merituar në këtë ditë feste dhe përtej kësaj.

  Suprizat nuk mbarojnë me kaq. Në një ambient të përshtatur me ndjenjën e festës dhe respektit, profesionistët e kuzhinës, në ParkLand Hospitality Group kanë ideuar menynë e posacme, për ditën e gruas, duke ofruar llojlloshmëri ushqimesh e pijesh në një paketë të vetme dhe me një cmim të volitshëm.

  Përvec kësaj, muzika e përzgjedhur dhe aktivitetet e tjera, janë pjesë e festës tonë, për t’i dhënë gruas, nënës dhe vajzave, ndjenjën më të bukur, që ato e meritojnë.

  Ndjehuni si Mbretëreshë, me ParkLand Hospitality Group nga Maliqi Group në Shkup.

  Rezervo tani ne +3892551575 apo www.parkhotel.mk

  Park Hotel & Spa është i vendosur në qendër të Shkupit, 45 minuta larg Prishtinës. Park Hotel & Spa është një ambient i krijuar mes luksit dhe përmbushjes së cdo nevoje dhe kërkese për klientët. Park Hotel & Spa, hotel prej 5 yjesh është pjesë e Maliqi Group.

  KEDS tregon ku do të ketë nesër ndërprerje të rrymës
  Nga Rubrika
  Artikull i Sponsoruar11 Prill 2024
  Kompania liderë e turizmit në Kosovë “Sharr Travel” ka  sjellë një oferte bombastike për këtë fundjavë në bashkëpunim me Hotel Regina City...
  Artikull i Sponsoruar08 Prill 2024
  Për festën e Fitër Bajramit Petrol Company ka vendosur të vijë me shumë shpërblime, për ta bërë edhe më të ëmbël festën. 25 makinat...
  Artikull i Sponsoruar03 Prill 2024
  NimiTV, një nga platformat më të preferuara për përmbajtjen me kanale shqip, po sjellë një lajm të madh për diasporën shqiptare në Evropë. Tani,...
  Të tjera
  Lajme15 Prill 2024
  Sot përfundon afati për aplikim për akreditimin e vëzhguesve të subjekteve politike të kryetarëve aktual, OJQ-ve vendore/ndërkombëtare dhe mediave. Këtë e konfirmoi...
  Kronika15 Prill 2024
  Është arrestuar një burrë në Gjakovë, pasi i njëjti dyshohet se e ka ndjekur një grua deri tek banesa e saj, duke...
  Kronika15 Prill 2024
  Dy mjete të dyshimta janë gjetur në Prishtinë. Rastin në polici e ka lajmëruar një burrë i cili fillimisht ka thënë se...
  Kronika15 Prill 2024
  Pesë persona janë arrestuar pas një përleshje ndërmjet vete për shkak të një mosmarrëveshje në komunikacion. Policia bën të ditur se ngjarja...
  Bota/Rajoni15 Prill 2024
  Pavarësisht sulmeve të Itranit ushtria izraelite vijon sulmet e saj në Rripin ne Gazës. Izraeli këmbëngul që sulmi i Iranit nuk do...
  Lajme15 Prill 2024
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka kujtuar vëllezërit Shkelzenin dhe Enverin në përvjetorin e përjetësimit. Haradinaj ka...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.