Lajme

Nga këto komuna janë rastet e reja me Covid-19

Nga këto komuna janë rastet e reja me Covid-19
15:14 | 26 Shtator 2020

Në 24 orët e fundit, në Kosovë janë raportuar edhe 46 raste të reja me Covid-19, raporton Front Online.

Një gjë e tillë është bërë e ditur nga Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik.

Rastet e reja me Covid janë nga: Komuna Prishtinë 21 raste, komuna Drenas 3 raste, komuna Ferizaj 3 raste, komuna Fushë Kosovë 3 raste, komuna Suharekë 3 raste, komuna Vushtrri 3 raste, komuna Gjilan 2 raste dhe me nga një rast komunat Deçan, Gjakovë, Kamenicë, Mitrovicë, Pejë, Prizren, Shtërpcë dhe Viti.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera