Lajme

Në ditën e çlirimit të Deçanit, Gold AG nderohet me dekoratë nga Ramush Haradinaj

Në ditën e çlirimit të Deçanit, Gold AG nderohet me dekoratë nga Ramush Haradinaj
17:42 | 16 Qershor 2020

Në ditën e çlirimit të Deçanit, reperi i njohur Arian Agushi, është nderuar me dekoratë nga kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj.

Këtë e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram.

I njëjti ka publikuar momentin kur pranoi dekoratën nga Haradinaj, teksa ka thënë se është krenar që jeton në epokën e UÇK-së.

Sot pranova një dekoratë nga ish kryeministri Ramush Haradinaj, për nderë të ditës së çlirimit të Deçanit. Krenar që jetoj në epokën e UÇK-së. Faleminderit komandant”, ka shkruar ai në postimin e tij.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera