Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  “I rraskapitur” mbi tavolinë, Shpend Ahmeti thotë se ka bërë hajgare

  FrontOnline
  28 Korrik 2020

  Kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka publikuar dje një fotografi në të cilën shihet duke fjetur mbi një tavolinë në zyrën e tij.

  Përshkrimin që ia kishte vendosur fotografisë, nënkuptonte që në një gjendje të tillë Ahmeti është gjendur meqë s’ka pushuar fare që nga fillimi i pandemisë në Kosovë.

  “Mendova se pas 6 muajve një 3-4 ditë pushim po ncuk”, kishte shkruar ai.

  E një fotografi e tillë ka bërë gjiron në mediat e vendit.

  Megjithatë sot në një reagim tjetër, Shpend Ahmeti, ka thënë se ka bërë hajgare dhe thotë se shpreson që të gjithë ta kenë kuptuar një gjë të tillë.

  “Po shpresoj krejt po e dijnë që kam bërë shaka me qet foto, se pe shoh që o bo lajm në të gjitha portalet”, ka shkruar Shpend Ahmeti.

  Nesër në këto zona nuk do të ketë rrymë deri në 5 orë
  Nga Rubrika
  Lajme09 Qershor 2023
  Ministri i Infrastrukturës, Liburn Aliu ka mohuar se sot është ndaluar nga KFOR-i për ta vizituar në zyrën e tij kryetarin e...
  Lajme09 Qershor 2023
  Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka folur për raportimet e shumta për mundësinë e vendosjes së sanksioneve ndaj Kosovës nga SHBA dhe...
  Lajme09 Qershor 2023
  Këshilltarja politike për Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc në Qeverinë e Kosovës, Ardita Sinani ka reaguar pas lajmit për arrestimin e kreut të Shtëpisë...
  Të tjera
  Lajme09 Qershor 2023
  Blerim Vela, shef i stafit të presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, ka njoftuar të premten se Policia e Serbisë e ka arrestuar...
  Lajme09 Qershor 2023
  Mbrëmjen e së enjtes Tregu i Gjelbër në Prishtinë u kaplua nga zjarri. Vendi shumëngjyrësh ku ekspozoheshin shumë produkte, u bë shkrumb...
  Bota/Rajoni09 Qershor 2023
  Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Rrogozhinës, ku drejtuesi i një mjeti ka aksidentuar dy fëmijë dhe më pas...
  Lajme09 Qershor 2023
  Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Brod të Shtërpcës, ku janë lënduar dy persona. Këtë për Front Online e ka konfirmuar...
  Lajme09 Qershor 2023
  Kryetari i Zveçanit, Ilir Peci, tash e dy javë pozitën e tij po e ushtron nga zyra e gjendjes civile në fshatin...
  Lajme09 Qershor 2023
  KEDS ka njoftuar se gjatë ditëve të ardhshme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa qytete të Kosovës. Në njoftimin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.