×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Gjyshja i vdes nga Covid-19 rrugës për në spital, nipi rrezikon jetën duke i dhënë frymëmarrje artificiale

  FrontOnline
  16 Qershor 2020

  Gjyshja vdiq nga COVID-19.

  Nipi i saj u përpoq ta ringjallte gojë më gojë. Gruaja ishte në parkingun e spitalit duke pritur kujdesin mjekësor, megjithatë, ajo filloi të paraqiste komplikime të frymëmarrjes, kështu që nipi i saj iu afrua.

  Imazhet tregojnë nipin që u përpoq ta ringjallnin atë me ringjallje gojë më gojë, por ishte i pasuksesshëm. Kur mjekët mbërritën minuta më vonë, ata konfirmuan që ajo nuk kishte ndonjë shenjë jetësore.

   

  “Frika ime është përballja me publikun”, thotë banori/banorja i/e 12-të i/e BBVK
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni24 Shkurt 2024
  Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Mbretëria e Bashkuar kanë kryer kryer sulmin e katër kundër objektivave të grupit Houthi të mbështetur...
  Bota/Rajoni24 Shkurt 2024
  Ministrja e Jashtme gjermane, Annalena Baerbock, ka kujtuar dyvjetorin e agresionit rus kundër Ukrainës. Baerbock tha se në kto dy vjet, janë...
  Bota/Rajoni24 Shkurt 2024
  Blerina Meta, gruaja e Pëllumb Metës, 50-vjeçarit i cili u vra dhe u gropos nga fëmijët e tij, ka dhënë versionin e...
  Të tjera
  Vip24 Shkurt 2024
  Dinamikat e spektaklit të fundit sollën dhe debati ne parë mes Heidit dhe Romeos, një nga tre çiftet e shtëpisë së “Big...
  Vip24 Shkurt 2024
  Artisja e njohur, Rina Balaj në bashkëpunim me rep-artistin, Marin kanë publikuar projektin më të ri muzikor. “Jena dashtë” titullohet kënga e...
  Vip24 Shkurt 2024
  Ish-banorët e Big Brother VIP Kosova, dhe ndër më të komentuarit për zërin e tyre magjik, Adri dhe Ilirana kanë sjellë projektin...
  Bota/Rajoni24 Shkurt 2024
  Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, ka thënë se Ukrainës duhet t’i bëhet mbështetje e fuqishme në luftën e...
  Bota/Rajoni24 Shkurt 2024
  Ukraina në ditën e dyvjetorit të pushtimit nga Rusia ka nënshkruar marrëveshje të veçanta sigurie me Kanadanë dhe Italinë. Në ceremoninë e...
  Bota/Rajoni24 Shkurt 2024
  Javën e ardhshme ka gjasë të bëhet transferi i parë nga paketa 50 miliardëshe e Bashkimit Evropian si ndihmë për Ukrainën. Presidentja...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.