Lajme

Gjendet i vdekur nga familjarët një person në Skënderaj, trupi i dërgohet për obduksion

Gjendet i vdekur nga familjarët një person në Skënderaj, trupi i dërgohet për obduksion
10:35 | 28 Qershor 2020

Një person në Skënderaj është gjetur pa shenja jete nga familjarët e tij.

Viktima ishte dërguar në Shtëpinë e Shëndetit, ku mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e tij.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 01:00 pas mesnate në fshatin Izbicë.

Siç njofton policia përmes raportit 24 orësh, me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.

Bigbrother Vip Kosova dhe Bigbrother Vip Albania në Artmotion

Të tjera