Bota/Rajoni

Gjendet i vdekur në makinë një person në Fier, ja dyshimet e policisë

Gjendet i vdekur në makinë një person në Fier, ja dyshimet e policisë
16:35 | 22 Qershor 2020

Një person është gjetur i vdekur në makinë në aksin Fier-Lushnje.

Një shtetas i identifikuar si A. Z ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga, teksa udhëtonte në aksin Fier-Lushnje,

Policia bën me dije se e ka gjetur të vdekur brenda makinës këtë shtetas.

Nga të dhënat e para, dyshohet se ai ka pësuar atak kardiak në timon dhe ka humbur jetën.

Si t’i përdorni radiatorët e ngrohjes që të kurseni deri në 25% të faturës së rrymës

Të tjera