Gjuha:
×
Etiketë: makinë
Bota/Rajoni17 Shtator 2020
Kamerat e vëzhgimit kapën një moment të tmerrshëm kur një makinë u përplas në një dyqan në Gaziantep në Turqinë juglindore. Sipas mediave lokale, shoferi humbi kontrollin e automjetit dhe gati sa nuk përplasi dy...
Bota/Rajoni16 Shtator 2020
Një histori e pabesueshme ka ndodhur në ishullin e Kretës në Greqi. Sipas mediave greke, një 25-vjeçar shqiptar I cili po drejtonte një automjet tip Smart, hyri me makinë brenda një lokali për të përplasur...
Bota/Rajoni15 Shtator 2020
Një shpërthim me tritol ka ndodhur në Tiranë mbrëmjen e së martës. Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur tek stacioni i fundit i Tiranës së Re. Gazeta SHQIP ka siguruar edhe pamje nga vendngjarja,...
Bota/Rajoni15 Shtator 2020
Një ngjarje aspak e këndshme është regjistruar në Sukth të Durrësit, ku një person kishte lidhur qenin pas makine dhe e tërhiqte zvarrë. Në lidhje me këtë skenë të rëndë ka reaguar edhe ish-ministri i...
Bota/Rajoni09 Shtator 2020
Një orë pas mesnate në fshatin Matejç të Kumanovës zyrtarë policor kanë dhënë urdhër veturës së tipit Reno me targa të Shtipit, por vozitiësi nuk i është bindur urdhrit policor por ka vazhduar drejtë fshatit...
Bota/Rajoni22 Gusht 2020
Përshkallëzimi i një konflikti të çastit në Tiranë, për fat të mirë u parandalua në kohë. Mësohet se shtetasi Robert Skara, 34 vjeç kishte hipur mbi mjetin e shtetasit K.B, të cilin ia kishte thyer...
Bota/Rajoni05 Gusht 2020
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Lezhës. Ngjara është shënuar në fshatin Rraboshtë, ku një automjet ka përplasur një këmbësor me inicialet K.B., 25 vjeç. Drejtuesi i automjetit ka dërguar...
Auto09 Korrik 2020
SSD më e madhe në botë ka çmimin e saj dhe kjo tani është njoftuar zyrtarisht për herë të parë. Çmimi i SSD më të madh në botë u publikua në faqen e saj të...
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Organizata e Kombeve të Bashkuara thotë se është e shokuar dhe shumë e shqetësuar nga pamjet e një videoje ku në makinat e saj në Izrael shfaqen dy persona duke kryer marrëdhënie seksuale. Një video...
Lifestyle24 Qershor 2020
Britanikët paralajmëruar të mos i lënë dezinfektuesit e duarve në makinë, sepse mund të marrin zjarr. NHS e nxori këtë paralajmërim në mesin e njoftimeve se vendi do të përballet me një vale nxehtësie, që...
Bota/Rajoni22 Qershor 2020
Një person është gjetur i vdekur në makinë në aksin Fier-Lushnje. Një shtetas i identifikuar si A. Z ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga, teksa udhëtonte në aksin Fier-Lushnje,...
Bota/Rajoni17 Qershor 2020
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson, është aksidentuar me makinë jashtë parlamentit britanik të mërkurën. Siç raporton The Telegraph, Johnson u tha se po largohej nga portat e Pallatit të Westminster, kur një protestues...
Tenderët24 Shkurt 2020
Kompania ”CMC Group” përmes ankesës së deponuar në Organin Shqyrtues të Prokurimit (OSHP), po kërkon rivlerësimin e tenderit të Korporatës Energjetike të Kosovës (KEK) “Furnizim me makine mobile për thithje te pluhurit”. Eksperti Shqyrtues i...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.