Bota/Rajoni

Tronditet Tirana, atentat me tritol një të riu, i plagosuri në makinë

Tronditet Tirana, atentat me tritol një të riu, i plagosuri në makinë
19:11 | 15 Shtator 2020

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në Tiranë mbrëmjen e së martës.

Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur tek stacioni i fundit i Tiranës së Re.

Gazeta SHQIP ka siguruar edhe pamje nga vendngjarja, ndërsa raportohet edhe për të plagosur.

FOTOT/ Tronditet Tirana, atentat me tritol një të riu, i plagosuriFOTOT/ Tronditet Tirana, atentat me tritol një të riu, i plagosuri FOTOT/ Tronditet Tirana, atentat me tritol një të riu, i plagosuri

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera