Gjuha:
×
Etiketë: tritol
Bota/Rajoni15 Shtator 2020
Një shpërthim me tritol ka ndodhur në Tiranë mbrëmjen e së martës. Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur tek stacioni i fundit i Tiranës së Re. Gazeta SHQIP ka siguruar edhe pamje nga vendngjarja,...
Bota/Rajoni13 Korrik 2020
Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e një banese, në Fushë Krujë. Tritoli është vënë në banesën e 17-vjeçares, e cila ishte shfrytëzuar seksualisht nga katër persona, që ushtronin edhe...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Një sinjal për lënde plasëse në automjet në orët e para të mëngjesit ka alarmuar policinë e Vlorës. Forcat xheniere janë ende duke kontrolluar makinën për të parë nëse ka apo jo lëndë plasëse në...
Bota/Rajoni15 Qershor 2020
Autoritetet finalizuan operacioni policor të koduar  “Porositësi”, në kuadër të të cilit u kap në flagrancë shtetasi M. G. 34 vjeç, banues në Vlorë, i dënuar më parë për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.