[wp-story]

Bota/Rajoni

Pamje shqetësuese nga Shqipëria: Tërhiqte qenin zvarrë me makinë!

Pamje shqetësuese nga Shqipëria: Tërhiqte qenin zvarrë me makinë!
13:38 | 15 Shtator 2020

Një ngjarje aspak e këndshme është regjistruar në Sukth të Durrësit, ku një person kishte lidhur qenin pas makine dhe e tërhiqte zvarrë.

Në lidhje me këtë skenë të rëndë ka reaguar edhe ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i cili shkruan se këto pamje janë të neveritshme.
“E trishte dhe neveritese! Kafsha eshte ai ne timon, ata qe heshtin dhe ata qe kane per detyre te reagojne e nuk e kane bere!” shkruan Saimir Tahiri.

Vetë Saimir Tahiri është i apasionuar pas kafshëve, ku shpesh herë ai poston foto herë me qen dhe herë me kuaj.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera