Gjuha:
×
Etiketë: dyshimet
Front TV29 Shtator 2020
Këto janë dyshimet e Gjykatës Speciale ndaj Hashim Haradinajt Nënkryetari I OVL-së së UCK-së , Nasim Haradinaj nga Gjykata Speciale po akuzohet për frikësim, hakmarrje dhe shkelje të fshehtësisë së procedurave. “ Me 24 shtator...
Kronika10 Shtator 2020
Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) ka vdekur një grua e cila dy herë ishte konfirmuar me COVID pozitiv. Për vdekjen e të ndjerës familjarët kanë raportuar në polici se kjo erdhi shkak i...
Vip05 Shtator 2020
Dyshimet se Nik Xhelilaj i ka dhënë fund lidhjes 8-vjeçare me aktoren e famshme turke, të rejat nga jeta private e aktorit shqiptar Aktori i njohur, Nik Xhelilaj, ka nisur xhirimet për serialin “Uyanis Buyuk...
Lajme25 Korrik 2020
Në Klinikën Infektive nuk ka pasur shtypje të mjaftueshme në sistemin e oksigjenit. Ky është konstatimi i kompanisë “Ego Elsa” e cila ka kontratë me QKUK-në për mirëmbajtjen e sistemit të oksigjenit. Më datën 11...
Bota/Rajoni22 Qershor 2020
Një person është gjetur i vdekur në makinë në aksin Fier-Lushnje. Një shtetas i identifikuar si A. Z ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga, teksa udhëtonte në aksin Fier-Lushnje,...
Tenderët14 Janar 2020
Seanca e Organit Shqyrtues të Prokurimit (OSHP), ku janë dëgjuar ankesat e dy Operatorëve Ekonomik (OE) për tenderin e Kuvendit: “Renovimi i ndërtesës së Kuvendit-punët e paparashikuara” ka kaluar me akuza në mes të përfaqësuesit...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.