×
 • Lajme
 • Lajme

  Flet burri nga Shupkovci në drejtim të të cilit dikush shtiu me armë zjarri

  FrontOnline
  09 Shtator 2020

  Në orët e mbrëmjes Liridon Hyseni po kalonte me veturën e tij të markës Golf 2 nëpër fshatin Shupkovc të Mitrovicës.

  Ai ka treguar për Klan Kosova se dikush i panjohur ka shtjer tri herë në drejtim të veturës derisa po e ngiste atë.

  “Kam qenë duke u kthyer në shtëpi. Ka pasë disa të shtëna. Nuk e kam parë se kush ka qenë. Derisa ka ardhur policia kam qëndruar në veturë. Nuk dyshoj në askënd”, ka thënë Hyseni.

  “Për shkak të punës që bëjë, shit-blerje me vetura, kam disa telashe me njerëz. Këtë çështje ia kam lënë në dorë policisë”.

  Petrol Company sërish troket në dyert e Shtëpisë së Pleqve për Ramazan
  Nga Rubrika
  Lajme19 Maj 2024
  Nënsekretarja amerikane për Diplomaci Publike, Liz Allen, ka takuar presidenten Vjosa Osmani në Prishtinë. Ambasada e SHBA-së në Kosovë, përmes një komunikate...
  Lajme19 Maj 2024
  Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka parashikuar që gjatë javës që vjen do të mbajë kryesisht mot i paqëndrueshëm në Kosovë. E hënë...
  Lajme19 Maj 2024
  Njëzet ekipe shpëtimi dhe dronë janë dërguar në zonën ku helikopteri në të cilin ndodheshin presidenti iranian, Ebrahim Raisi dhe ministri i...
  Të tjera
  Lajme19 Maj 2024
  Forca Detare shqiptare dërgon anijen e dytë në operacionet e NATO-s. Forcat Detare të Shqipërisë kanë dërguar edhe anijen e dytë në...
  Lajme19 Maj 2024
  Sindikata e Policisë së Kosovës ka votuar të dielën për shkarkimin e kryetarit Imer Zeqiri. Për shkarkimin e tij, Zeqiri e kuptoi...
  Lajme19 Maj 2024
  Ka përfunduar vizita e prindërve të ish-presidentit Thaçi në Qendrën e Paraburgimit në Hagë. Babai dhe nëna e Thaçit ishin sot për...
  Lajme19 Maj 2024
  Ministria kroate e Mbrojtjes ka bërë të ditur se nesër do të mbahet ceremonia zyrtare e dërgimit në Kosovë të trupave të...
  Lajme19 Maj 2024
  Presidentja Vjosa Osmani ka ndarë një video nga takimi dhe konferenca e përbashkët me Nënsekretaren amerikane të Shtetit për Diplomaci Publike, Liz...
  Lajme19 Maj 2024
  Kandidati i PDK-së për kryeministër, Bedri Hamza, në Zvicër është takuar me diasporën atje, të cilët i ka falënderuar për mikëpritjen. Ai...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.