×
Etiketë: cilit
Lajme09 Shtator 2020
Në orët e mbrëmjes Liridon Hyseni po kalonte me veturën e tij të markës Golf 2 nëpër fshatin Shupkovc të Mitrovicës. Ai ka treguar për Klan Kosova se dikush i panjohur ka shtjer tri herë...
Bota/Rajoni31 Gusht 2020
Kush është shqiptari Dritan Abazoviq, në duart e të cilit ndodhet e ardhmja e Malit te Zi? Në Malin e Zi të dielën janë mbajtur zgjedhjet parlamentare. Teksa janë numëruar mbi 70% e votave, rezultati...
Lajme25 Korrik 2020
Deputeti i VV’së, Fitim Uka, ka thënë se Ramë Likaj ka emëruar në Bordin e Universitetit të Pejës motrën e deputetit të AAK’së dhe Shefin e grupit të Këshilltarëve të AAK’së në Pejë. Ai nuk...
Bota/Rajoni04 Korrik 2020
Perspektiva e një unifikimi paqësor korean, sado e largët të duket, do të ishte një ngjarje historike që ia vlen të planifikohet. Ndërsa përgatitemi për më të keqen, duhet të shpresojmë për më të mirën....

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.