×
Etiketë: zjarri
Kronika30 Shtator 2020
Policia mbrëmë ka pranuar një informatë, të cilën e ka trajtuar dhe ka arritur të zbulojë disa pamje në rrjete sociale, ku në një lokacion në rajonin e Prishtinës, përkatësisht në një aheng në Prapashticë,...
Lajme28 Shtator 2020
Të shtëna me armë zjarri ka pasur sonte rreth orës 21:25 në një lokal në Fushë Kosovë. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë Daut Hoxha. Nuk raportohet për ndonjë person të lënduar. “Njësitë policore...
Lajme22 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se sot në Prizren ka hasur në një person të dyshuar, i cili ishte në kërkim me urdhërarrest për vepër penale ” Tentim Vrasje”. Sipas komunikatës së PK-së, i dyshuari...
Bota/Rajoni22 Shtator 2020
Kalifornianët janë të lodhur nga zjarret e vazhdueshme dhe kthimi i këtyre fatkeqsive natyrore në normalitet jetësor, andaj edhe po konsiderojn largimin nga vendbanimet e tyre. Biseda e fundit për njerëzit që ikin nga ëndrra...
Bota/Rajoni20 Shtator 2020
Një person është plagosur në këmbë pas të shtënave me armë zjarri në zonën e “Astirit” në Tiranë. Sipas raportimeve nga Abc News, personi i plagosur është Spartak Beqaraj 45 vjeç, i cili ndodhet jashtë...
Bota/Rajoni20 Shtator 2020
Një shqiptar mbeti i plagosur pasi u qëllua me armë zjarri në një nga plazhet e Romës në Itali. Mediat lokale bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në kompleksin “Bora Bora” të plazhit Torvaianica,...
Kronika20 Shtator 2020
Target i hajnave mbrëmë rreth orës 21:35 ishte një shtëpi në Lipjan. Pronari i shtëpisë ka raportuar në polici se disa persona janë futur me forcë në shtëpinë e tij dhe kur kanë vërejtur atë,...
Kronika19 Shtator 2020
Dy shtëpi banimi në fshatin Carrallukë të Malishevës janë përfshirë sot nga zjarri. Në përpjekje për të shuar zjarrin, lëndime të lehta trupore ka marrë një zjarrfikës. Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar Drejtori...
Kronika17 Shtator 2020
Një person ka raportuar në Policinë e Prizrenit se derisa ka qenë duke drejtuar veturën e tij, një i dyshuar ka shtënë me armë zjarri në drejtim të tij Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së...
Lajme15 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për Front Online, për zjarrin që ka përfshirë sot një veturë në një garazhë në rrugën “Muharrem Fejza” në Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës...
Kronika15 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë në Malishevë është raportuar se në zjarre janë përfshirë disa duaj sanë, një mulli misëri, një motor rryme, një kosh me grurë dhe një gjedh të gjitha këto...
Bota/Rajoni13 Shtator 2020
Ekipet e kërkim-shpëtimit i kanë vazhduar kërkimet me qen nëpër rajonet e shkatërruara nga zjarret në tri shtete perëndimore të Shteteve të Bashkuara për t’i gjetur trupat e personave të zhdukur. Flakët kanë shkatërruar mijëra...
Bota/Rajoni10 Shtator 2020
Presidenti i Libanit, Michel Aoun, ka thënë të enjten se një zjarr i madh në portin e Bejrutit mund të ketë qenë “akt i qëllimshëm i sabotimit” apo incident, dhe se ata që kanë përgjegjësi...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.