Kronika

Malishevë, zjarri i shkakton dëme të mëdha një fermeri

Malishevë, zjarri i shkakton dëme të mëdha një fermeri
10:07 | 15 Shtator 2020

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë në Malishevë është raportuar se në zjarre janë përfshirë disa duaj sanë, një mulli misëri, një motor rryme, një kosh me grurë dhe një gjedh të gjitha këto pronë e një mashkulli kosovar.

Dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e rrymës.

Njësitë policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Rasti është duke u hetuar.

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera