Bota/Rajoni

Fier/ Bie nga skela e katit të dytë, ndërron jetë në spital punëtori

Fier/ Bie nga skela e katit të dytë, ndërron jetë në spital punëtori
14:08 | 16 Qershor 2020

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Fierit, në lagjen “11 Janari”, ku një punëtor ka rënë nga skela e katit të dytë.

50-vjeçari është dërguar menjëherë në spitalin Rajonal të Fierit, por si pasojë e dëmtimeve të marra nuk mundi të mbijetojë.

Grupi hetimor mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sot rreth orës 11:30, në lagjen “11 Janari” Fier, shtetasi B. D., 50 vjeç, banues në Fier, duke punuar në banesën e shtetasit F. Y., ka rënë nga skela e katit te dytë.

Si pasojë e dëmtimeve të mara, shtetasi B. D ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Fier.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Petrol Company sërish troket në dyert e Shtëpisë së Pleqve për Ramazan

Të tjera