[wp-story]

Bota/Rajoni

Aksident i rëndë trafiku në autostradën Shkup – Veles

Aksident i rëndë trafiku në autostradën Shkup – Veles
13:01 | 12 Shtator 2020

Dje rreth orës 11:00 në autostradën Veles-Shkup pas pikë pagesës “Otovica” ka ndodhur një aksident trafiku në mes automjetit “Fiat Stilo” me targa të Manastirit i drejtuar nga 56 vjeçari me inicialet V.V nga Manastiri dhe një mjet transporti me targa të Kavadarcit i drejtuar nga 43 vjeçari nga Negotina me inicialet G.N.

Në aksident lëndime të rënda ka marrë shoferi i automjetit “Fiat Stilo” dhe bashkëudhëtari i tij 54 vjeçar S.V si dhe një pasagjer tjetër 15 vjeçar ka marrë lëndime trupore, bëjnë të ditur nga MPB-ja.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera