×
 • Kronika
 • Kronika

  80-vjeçari nga Prishtina ende i zhdukur, nesër aksion i madh për kërkimin e tij

  FrontOnline
  18 Shtator 2020

  Enver Bekolli, 80-vjeçari nga Prishtina po vazhdon të jetë i zhdukur.

  Ish-ushtari i UÇK-së, Ridvan Tahiri, me anë të një postimi në Facebook, ka bërë të ditur se nesër do të nis një aksion i madh i kërkimit në gjithë Kosovën, shkruan.

  Kërkimet për të do të jenë fushore dhe malore. Për atë arsye, Tahiri ka kërkuar edhe ndihmën e qytetarëve që t’i bashkëngjiten këtyre kërkimeve.

  Postimi i plotë:

  Pas pak do jemi live ne fb.

  Neser do fillon nje aksion i madh i Kerkimit ne gjith Kosoven.

  Per z.Enver Berkollit.

  Pas nje pauze do fillojm kerkimin Urban dhe fushor-malor.

  Ftoj te gjithe vullnetaret edhe qytetaret te cilet do na bashkohen ne te gjitha qytete e Kosoves qe te i ndjekin keshillat e veprimit.

  30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme, me çmime me të…
  Nga Rubrika
  Kronika01 Mars 2024
  Dy persona kanë hasur mbrëmë në Prishtinë teksa po e mbulonin me rërë në thes që dyshohet të jetë i mbushur me...
  Kronika01 Mars 2024
  Një person në Prishtinë ka raportuar se i është vjedhur vetura e cila ka qenë e parkuar. Vjedhja e veturës ka ndodhur...
  Kronika01 Mars 2024
  Një burrë është arrestuar në Prishtinë pasi që i njëjti duke mos i zbatuar urdhërat e ka sulmuar fizikisht një polic të...
  Të tjera
  Lajme01 Mars 2024
  Sot në ora 13:30 Këshilli Qendror i Zgjedhjeve do të mbajë mbledhjen e radhës. Gjatë kësaj mbledhjeje do të shqyrtohet rekomandimi për...
  Sport01 Mars 2024
  Barcelona pritet të jetë e zënë në afatin kalimtar të verës, por Rafael Leao nuk do të kalojë në Kataluni. Financat e...
  Lajme01 Mars 2024
  Sot do të mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendi të Kosovës. Rendi i ditës I. Miratimi i procesverbalit të mbledhjes së mëparshme...
  Bota/Rajoni01 Mars 2024
  Njëmbëdhjetë persona janë shtruar në spital dhe rreth 130 janë evakuuar pasi një zjarr i madh shpërtheu në një ndërtesë banimi në...
  Lajme01 Mars 2024
  Sot duke filluar nga ora 09:00 do të mbahet seanca ndaj Ministrit të Brendshëm të Kosovës, Xhelal Sveçla. Ai akuzohet për hedhje...
  Vip01 Mars 2024
  Artistja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj është duke përgatitur një projekt të ri muzikor edhe pas raportimeve të shumta për ndarjen nga...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.